Pensjonat Renesans

Pensjonat Renesans to przedwojenna architektura i bogata historia, która sprawia, iż wyróżnia się ona na tle góralskiego klimatu. Serdecznie zapraszamy do jej zasmakowania.

„Renesans” a w chwili powstania w roku 1929 „Renaissance” to trzypiętrowa willa, położona w zabytkowym, przepięknym ogrodzie, z którego roztacza się widok na Giewont.

Oferujemy Państwu blisko 50 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2, 3 – osobowych oraz apartamentach.

Dysponujemy również trzema pokojami przystosowanymi do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz windą. Pensjonat Renesans to wymarzone miejsce do spokojnego wypoczynku, twórczej pracy, spotkań towarzyskich i integracyjnych.
Jego położenie w centrum miasta, lecz z dala od zgiełku gwarantuje ciszę i spokój, które jest tak potrzebne dla wypoczynku i relaksu.

Profesjonalna i miła obsługa dołoży wszelkich starań, aby Państwa wypoczynek był udany i nie zapomniany. Kuchnia „Renesansu” słynie ze smacznych i zdrowych posiłków przyrządzonych według domowych receptur.

renesans

voucher_podarunkowy02 • Pensjonat
  n1
  Pensjonat powstał w 1929
  Pensjonat Renesans to przedwojenna architektura i bogata historia, która sprawia, iż wyróżnia się ona na tle góralskiego klimatu... Więcej
 • Pokoje
  n2
  Blisko 50 miejsc noclegowych
  Dysponuje pokojami 1, 2, 3 – osobowymi oraz apartamenty. Pokoje posiadają przestronne łazienki z prysznicem. W każdym pokoju... Więcej
 • Kuchnia
  n3
  Wyśmienite smakołyki
  Kuchnia przygotuje wyśmienite smakołyki, których będą mogli  Państwo  zasmakować. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy... Więcej


Położenie i dojazd

Pensjonat Renesans to przedwojenna architektura i bogata    historia, która sprawia, iż wyróżnia się ona na tle góralskiego klimatu. Serdecznie zapraszamy do jej zasmakowania.

Położony jest pomiędzy ulicami Tytusa Chałubińskiego
a Hr. Władysława Zamoyskiego. Oferuje on ciche odosobnienie i jest obdarzona wyjątkowym widokiem na Tatry.

dojazd_renasans