Pokoje

informacjecennik_pokoiformularz

W Pensjonat „Renesans” to miejsce bez barier. Dysponujemy 3 pokojami przystosowanymi dla potrzeb osób niepełnosprawnych. W poruszanie się po budynku ułatwia przeszklona zewnętrzna winda oraz podjazd na jadalnię.

„Renesans” dysponuje pokojami 1, 2, 3 – osobowymi oraz apartamenty. W każdym pokoju znajdą Państwo czajnik bezprzewodowy oraz filiżanki do zaparzenia kawy lub herbaty. Pokoje posiadają przestronne łazienki z prysznicem.

Apartamenty (zielony i niebieski) składają się z dwóch sypialni, przestronnego salonu oraz łazienki. Do dyspozycji Gości posiadamy do wypożyczenia w recepcji suszarkę do włosów, deskę do prasowania oraz żelazko.

W tylnej części posesji można odnaleźć miejsce przygotowane na biesiady przy grillu a nasza kuchnia przygotuje wyśmienite smakołyki, których będą mogli  Państwo  zasmakować. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy słoneczny taras, na którym  aromatyczna kawa smakuje wyśmienicie o pranku lub wino o zachodzie słońca.

 

WARUNKI REZERWACJI

 

Rezerwacji można dokonać poprzez kontakt z recepcją telefonicznie bądź poprzez e-mail.

Po dokonaniu rezerwacji telefonicznej lub mailowej Goście otrzymują mailowe potwierdzenie rezerwacji. Gość zobowiązany jest do wpłaty zadatku w określonej kwocie oraz terminie wskazanym w potwierdzeniu na podane konto bankowe. Brak wpłaty zadatku w wyznaczonym terminie spowoduje automatyczna anulację rezerwacji. Rezerwacja zostanie uznana za gwarantowaną w momencie wpłaty zadatku.

ZMIANA REZERWACJI
W celu dokonania zmiany rezerwacji należy skontaktować się z recepcją.
Gość może dokonać zmiany rezerwacji na dwa tygodnie przed planowanym przyjazdem. Zmiana terminu rezerwacji może wiązać się z dodatkowymi kosztami.

ANULOWANIE REZERWACJI
W przypadku anulowania rezerwacji zadatek wpłacony przez gości na poczet rezerwacji nie podlega zwrotowi.